Gelişmiş Arama

Windows Server 2012 ve 2012 R2 desteği, 10 Ekim 2023'te sona eriyor

Desteğin sona ermesi, düzenli güvenlik güncelleştirmelerinin artık sağlanamayacağı anlamına gelir. Siber saldırıların daha karmaşık ve sık hale gelmesiyle, desteklenen sürümlerle ilgili uygulamaları ve verileri çalıştırmak önemli güvenlik ve uyumluluk riskleri oluşturabilir. Müşterilerin daha iyi performans, verimlilik ve düzenli güvenlik güncelleştirmeleri için en güncel sürümlere yükseltmeleri önerilir.

Daha fazla zamana ihtiyacı olan müşteriler için, SQL Server 2012 ve Windows Server 2012 ve 2012 R2 için Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri'ni (ESU) duyuruyoruz. Bu ek uzatılmış hizmet seçeneği, destek sona erdikten sonra üç yıl daha iş yükünün güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, Windows Server ve SQL Server 2008 R2 için yalnızca Azure'da ilave bir yıllık ESU sağlanmaktadır.

Müşteriler, uygulamaları ve SQL Server veritabanlarını Azure Sanal Makineleri'ne geçirebilir ve yalnızca Azure'da, destek sonundan itibaren üç yıl boyunca ücretsiz Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri alabilirler. Müşteriler, ek ücret ödemeden buluttaki mevcut şirket içi SQL Server ve Windows Server lisanslarını kullanarak bunu Azure Karma Avantajı ile birleştirebilirler.

Çözüm Arşivi
Filtreler
Sort
display