Gelişmiş Arama
RSS

Blog

Bulut ve sanallaştırma
Sanallaştırma çözümleriyle donanım gereksinimlerini azaltarak maliyetlerin düşürülmesine, enerji tasarrufunun ve iş sürekliliğinin sağlanmasına, yönetimin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.
Mail Güvenliği Çözümlerimiz
E-Posta Güvenlik Danışmanlığı ile; İnsan, süreç ve teknoloji bileşenleri koordinasyonda kullanılır ve kuruluşun e-posta tehditlerinin etkisini en aza indirmek için uzman ekibimiz tarafından kontroller yapılır.
ISO 27001 Çözümlerimiz
ISO 27001 Sertifikasyonu, tedarikçiler ve satıcılar da dahil olmak üzere insanları, süreçleri ve teknolojiyi kapsayan tüm bilgi varlıklarının güvenli olmasını sağlamak için 114 güvenlik kontrolünden oluşan 14 bilgi güvenliği etki alanı gerektirir. Bir ISO 27001 danışmanı sertifikası almanın hızlı ve etkili yolunu sunar.
Firewall Danışmanlığı
Küçük ve büyük işletmelere, özelleştirilmiş sistemlerle gereksinimlerini karşılayacak geniş bir ağ güvenlik duvarı hizmeti sunuyoruz. Tamamen kişiselleştirilmiş çözümlerle uzmanlarımız, şirket verilerinizi güvende tutan hepsi bir arada bir güvenlik planı sunar. Güvenlik duvarı güvenlik hizmetlerimizin bazı avantajları şunlardır.
Danışmanlık Hizmetleri
Sorunsuz ve Kesintisiz çalışan sistemler... Sorunsuz ve kesintisiz çalışan sistemler kurumsal şirketler için vazgeçilmez hale gelmiştir. Kurumsal şirketlerin günlük operasyonlarını kesintisiz yürütmesi, ihtiyaçlarına yönelik ortaya çıkan taleplerin çözümü, problemler ve yetersizliklerin analiz edilerek çözüme kavuşturulması, şirketlerin verimliliğini sağlaması için en önemli kriterlerden biridir.
Sistem Odası Kurulumu
Bilişim altyapısının oluşturulması kaliteli, güvenlikli ve en önemlisi ise bilginin hiç kesilmeden çalışması içindir. İş sürekliliği sayesinde firmaların rakiplerine karşı bir adım öne geçmesini sağlamaktadır.
Filtreler
Sort
display